Obóz Naukowy w Głuchołazach.

W dniach 12-15 listopada 2014, uczniowie klas 2c, 3a, 3b i 3c wzięli udział w obozie naukowym, w Głuchołazach. To już tradycja, że uczniowie VI Liceum wyjeżdżają na obozy naukowe. Jest to doskonała okazja do intensywnej nauki, integracji i rozwijania własnych pasji i zainteresowań.  Wszyscy uczniowie brali udział w zajęciach z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Dodatkowo grupa uczniów z klasy 3b przygotowała się do pisemnej matury z fizyki, na poziomie rozszerzonym.  Oprócz zajęć dydaktycznych mięliśmy okazję zwiedzać okolice z miejscowym przewodnikiem.  Wieczorem, po całym dniu zajęć dziewczęta odpoczywały w SPA, a chłopcy wzięli udział w warsztatach gry na bębnach afrykańskich.  Czwartkowy wieczór spędziliśmy przy ognisku.  Taki obóz to okazja do intensywnej nauki przed maturą i zdobywanie nowej wiedzy poza murami szkoły.  Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję wziąć udział w zajęciach wyjazdowych.